Privaatsuspoliitika

Multiliftkallur suhtub Sinu isikuandmetesse täie tähelepanuga. Meie tegevus on kooskõlas Eestis kehtivate õigusaktidega.

Küpsised

Sel ajal, kui Sina meie veebi külastad, kogume meie automaatset teavet nn “küpsiste” abil. Küpsis on väike eemaldatav andmefail ja see võimaldab meil ära tunda Sinu seadet, registreerida Sinu arvuti navigatsiooniga seotud andmeid ja pakkuda Sulle erinevaid funktsioone. Küpsised aitavad meil statistiliselt analüüsida, kuidas Sa meie kodulehel käitud ja vastavalt oma veebisaiti pidevalt paremaks teha. Sulle ei pruugi meeldida, et me Sinu identimistunnuseid salvestame või Sinu tegevuse kohta teateid kogume. Sellisel juhul soovitame Sul küpsised keelata. Seda saab teha oma veebilehitseja seadetes, täpsem info asub siin: https://www.attacat.co.uk/resources/cookies/how-to-ban.

Andmetöötleja

Sinu andmete vastutav töötleja on OÜ Raxi-Co, registrikood 11050314, aadress Piibe mnt 26, Aegviidu alev, Harumaa, 74501.

Välislingid

Meie privaatsuspoliitika puudutab ainult neid andmeid, mida meie töötleme. Teiste eest ei saa me vastutada, ka siis, kui oled nende veebilehele meie veebilehe kaudu sisenenud.

Andmete kogumine ja kasutamine

Meie privaatsuspoliitika kehtib andmetele, mille me oleme kogunud nii võrgus kui võrguväliselt, sealhulgas need isikuandmed, mida me võime koguda läbi mitmete kanalite: meie veebisait, sotsiaalmeedia, kontaktid klientidega ning üritused nagu messid jne.
Multiliftkallur kogub ja töötleb meie veebisaidi kaudu või muul viisil edastatud teavet, nagu Sinu nimi, perekonnanimi, aadressi, e-posti aadress ja telefoninumber.
Me töötleme Sinu isikuandmeid parema klienditoe pakkumiseks, sooduskampaaniate ja uudiskirjade saatmise eesmärgil, statistiliseks analüüsiks ja muudel seaduslikel ärilistel eesmärkidel.

Isikuandmete avalikustamine

Multiliftkallur ei müü, rendi ega avalikusta Sinu isikuandmeid kolmandatele osapooltele. Me võime olla sunnitud Sinu isikuandmed avalikustama, kui seda näevad ette seadused ja eeskirjad või kui kohus neid meilt nõuab.

Isikuandmete turvalisus

Multiliftkallur kohustub hoidma Sinu isikuandmete konfidentsiaalsust. Me teeme kõik endast sõltuva, et vältida Sinu isikuandmete ebaõiget või juhuslikku avalikustamist ja kasutamist.

Andmete säilitamise aeg

Multiliftkallur säilitab Sinu isikuandmeid nii kaua, kui on vajalik selle eesmärgi täitmiseks, milleks me neid andmeid kogusime, rangelt seaduste piires ja kooskõlas õiguslike ja regulatiivsete nõuetega.

Juurdepääs sinu isikuandmetele

Sul on õigus nõuda juurdepääsu oma andmetele, et neid parandada, kustutada või nende töötlemine vaidlustada. Selleks saada meile palun kiri aadressil info@multiliftkallur.ee

Head privaatset surfamist!