Liiva, mulla, killustiku müük

Olgu eesmärgiks tsemendi tegemine, liivase võrkpalliväljaku loomine või maastikuarhitektuur sinu koduaias – ikka vajad sa erinevaid täitematerjale, millega neid töid ära teha. Meie tegeleme täitematerjalide müügiga ning vajadusel toome need ka kohale. Kallurvedude kohta saad lähemalt lugeda siit

Materjali kirjeldused:

Haljastusmuld  – Pakume kvaliteetset sõelutud haljastusmulda, mis on põllult kooritud ja seejärel sõelutud, nii et suure prügi (klaasikillud, kivid jm) sattumine mulda on välistatud. Haljastusmuld sobib koduaeda muru külvamiseks, kasvohoonesse, taimedele jne.

Killustik 4/16

Peenkillustik terasuurusega 4-16 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjalina betoon- ja asfaltsegudes ning tee-ehituses kiilumiskihina jämedama killustiku fraktsiooni peal.

Killustik 16/32

Keskmine killustik terasuurusega 16-32 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjaline betoon- ja asfaltsegudes tee-ehituses kiilumiskihina jämedama killustiku fraktsiooni peal. Samuti kandva killustikuna hoonete ning rajatiste all.

Killustik 32/63

Jämekillustik terasuurusega 32-63 mm. Sobib kasutamiseks tee-aluste ehitusel ja kohtades, kus on karta vajumist ning on nõutud suur kandevõime.

Sõelutud ehitusliiv

Jämedama terakoostisega liiv, mis sobib parimaks kasutamiseks trassitöödel, müürimördi valmistamiseks, asfalt- ning betoonsegudes.

Täiteliiv

Täiteliiv e. loodulik liiv on materjal, mis võib sisaldada vähesel määral orgaanikat ning looduslikke kive. Materjal sobib kasutamiseks vundamendi kaevikute ja erinevate trasside (vesi, gaas, kanalisatsioon jne.) tagasitäiteks ning täitematerjalina tee-aluste ehitamisel.

Materjalide tihedus

1 m³  killustikku kaalub sõltuvalt fraktsioonist 1,3 – 1,8 tonni (keskmiselt 1,5 tonni)

1 m³  mulda kaalub ~ 1,5 tonni

1 m³  liiva kaalub ~ 1,5 – 1,6 tonni

Kui soovid tellida täitematerjale või küsida lisainfot, siis jäta meile teade