Meie teenused

prügivedu

Prügivedu

Teostame prügivedu/ehitusprahi utiliseerimist. Tööd teostatakse MAN väike multilift veoautoga, mille täismass on 12 tonni. Prügikonteineri suurused on 8mja 10m3.

Parima hinna garantii

mulla müük

Kallurveod

Pakume kallur teenust multilift veoautoga. Müüme liiva, killustiku ja mulda. Samuti pakume kliendile liiva, mulla ja paljude teiste materjalide kohalevedu. Kasti suurus on 8m3, kandevõime 5 tonni(Täitematerjale vedades tohib täita 2/3 8mkonteinerist).  Auto täismass on 12 tonni, tänu sellele on väiksematesse kohtadesse lihtsam pääseda.

kaevetööde hinnakiri

Liiva, mulla, killustiku müük

Olgu eesmärgiks tsemendi tegemine, liivase võrkpalliväljaku loomine või maastikuarhitektuur sinu koduaias – ikka vajad sa erinevaid täitematerjale, millega neid töid ära teha. Meie tegeleme täitematerjalide müügiga ning vajadusel toome need ka kohake.

kaevetööd

Kaevetööd – miniekskavaatorirent

Miniekskavaatori rent juhiga või ilma juhita. Miniekskavaator kaalub 1,8 tonni. Tänu kergele kaalule saab miniekskavaatorit vedada käruga(BE lubade olemasolul). See on hea võimalus kiiresti ja soodsalt miniekskavaatorit transportida erinevate objektide vahel. Parim valik on kasutada miniekskavaatorit kohtades, kuhu rasketehnikaga ei mahu. Miniekskavaatori eeliseks on kummiroomikud, mis säästavad pinnast.