KAEVETÖÖD, EKSKAVAATORI RENT JA MINIEKSKAVAATORI RENT

Ekskavaatori ja miniekskavaatori rent koos juhiga. Erinevad kaevetööd Tallinnas ja selle lähistel. Lisaks sellele pakume ekskavaatoriga ka teisi teenuseid, millega saad tutvuda allpool.

Alates märtsist on meil uus ja suurem ekskavaator(Bobcat 2,7t)

Meie renditav miniekskavaator kaalub 2,7 tonni. Antud ekskavaatori eeliseks on lühike tagaosa, mis ei käi üle lintide(0-raadius). Kõige suurem eelis miniekskavaatori rendi puhul on see, et masinaga on ideaalne töötada kitsastes oludes ja ekskavaator tekitab vähem ohtu ümbritsevale. Miniekskavaator on pisike ning mahub kohtadesse, kuhu rasketehnika ei mahu(nt. kitsad hoovid, laoruumid jne.). Kaevetööd on oluliselt lihtsamad pisema ekskavaatoriga. Pinnas jääb tänu masina kergusele ning kummiroomikutele tervem, ning hilisem parandustöö muru rajamisel on minimaalne või olematu. Kaevetööd on vaid üks osa pakutavatest teenustest. Näiteks saame transportida ka vajalike materjale objektile.

EKSKAVAATORI RENT ON LIHTNE

Tööd mida teostada miniekskavaatoriga:

  • Kaevetööd;
  • Vundamendi lahtikaevamine;
  • Erinevate trasside kaevamine (vee, kaabli jne);
  • Kanalisatsiooni rajamine;
  • Haljastus- ja planeerimistööd;
  • Jne.

Kui valikust hakkas silma mõni töö, mis sul on vaja ära teha, siis meie koolitatud ekskavaatorijuht koos masinaga on sinu käsutuses! Võta meiega ühendust ka juhul kui kaevetöö või muu töö selles loetelus ei esinenud!

EKSKAVAATORI RENT JA HINNAKIRI

Ekskavaatori rentimine koos juhiga tund 42,7€(km-ta 35€) (Hind sisaldab juhti ja kütust)

Kaevetöödel miinimum töötasu 3 tundi;

Lisandub transport alates 48,8€(km-ta 40€) Tallinna piires 1 ots.

MINIEKSKAVAATORI MÕÕDUD

Ekskavaator on parajalt pisike, et mahtuda hästi töötama kitsastes oludes. Samas aga piisavalt suur, et erinevad kaevetööd on mugavalt ning lihtsalt ära teostada!

Kõrgus: 2,44 meetrit | Laius: 1,55 meetrit | Kaevesügavus: 2,8 meetrit

Koppade laiused: 40cm, 50cm kaevekopad ja 105cm planeerimiskopp (kallutatav)

Lisakse, kui vajad objektile liiva, mulda või kildu, siis saame seda pakkuda hea hinnaga. Vaata lähemalt siit. Pakume ka kallurvedu!